Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

News

 

Návrat ? Netuším to je na vás

Ahoj, jak tak koukám na ranche na blogu ... uvědomuji si že ten starý ranch je lepší na něm se cítím jako doma, ale je na vás jestli se chcete znovu vrátit na ten starý ranch :) a pokud ne tak zůstanu tady .. Tento web  by byl pouze informační ;)

 

Občas si musím vylít srdce ..

Ano,máte pravdu novinky nebudu psát pouze jednou za měsíc .. ale několikrát za měsíc .. protože se občas potřebuju vypsat.Ve škole je teď pohodička nic se nedělá a červen bude vpodstatě jen o lenošení projektový týden,škola v příroda - na kterou se mimochodem moc těším,školní tří denní výlet atd. :) O prázdninách si budu užívat yes ! :D Chci se vám pochlubit s tím jak dopadly moje čarodky :D ne neopila jsem se ale našla spoustu nových přátel .. spousta zábavy viděla jsem se sněkterými lidmy po strašně dlouhé době ! Opiju se příští rok !!! :D Tak a dost kecání jdu radši zalést do úlity..

 

DŮLEŽITÉ ZMĚNY !

AHOJ, JAK JSTE SI MOHLI VŠIMNOUT JSOU TU JISTÉ ZMĚNY ! JIŽ NEMŮŽU OBÍHAT PRAVIDELNĚ PROTOŽE KDYBYCH OBÍHALA PRAVIDELNĚ NEBAVÍ MĚ TO ! BUDU CHODIT JEN K TĚM LIDEM U KTERÝCH SE MI ČLÁNKY LÍBÍ A MÁM JE RÁDA A ZNÁM JE TŘEBA I OSOBNĚ :) ZDE V NOVINKÁCH BUDE JEDNOU ZA MĚSÍC INFO CO SE UDÁLO TAKŽE TŘEBA JAKÝ BYL NOVÝ PŘÍRUSTEK ATD. NEBUDU PSÁT TIPICKÉ NOVINKY ! VZNIKLA RUBRIKA REPORT KDE BUDOU REPORTY Z LIVE SHOWS NA KTERÉ BUDU JEZDIT ;) BUDU SE VÍCE VĚNOVAT RUBRICE DNY NA KONÍCH,ANIHORSE'S TOUR  :) VÍCE VYUŽÍVEJTE RUBRIKU INZERCE :) KDO VÍ NĚKDO SI TOHO MŮŽE VŠIMNOUT ... POKUD SE DO MĚSÍCE RUBRIKA NEROZJEDE BUDE SMAZÁNA ! PROFILY JAKSI POZMĚNÍM A BUDOU V TABULCE .. RUBRIKA MOJE POCITY SE NERUŠÍ BUDE TU NA VYLÉVÁNÍ MÉHO SRDCE :D DO FOTOGALERIE DÁM MÉ NEJPOVEDENĚJŠÍ FOTKY :) JINAK WEB FUNGUJE NORMÁLNĚ ! DĚKUJI VŠEM ZA PŘEČTENÍ A VYJÁDŘENÍ SVÉHO NÁZORU DO VZKAZŮ :)

 

Report CLS a ostatní :)

Ahoj ! Za tu dobu co jsem tu nebyla se odehrálo spoustu nových pozitivních věcí teda až na jednu no :D Hold jsem dostala poznámku za 3x zapomenutý úkol z ČJ :D No ale teď už k reportu :) CLS bylo jedním slovem dobré .. proč "jen" dobré ? No jelikož bylo zvoleno jiné místo už to nebylo ono na farmě Vysoká to bylo lepší výhled hned na koně a koňská atmosféra .. a letos ? padali koně jak domino,málo místa a já byla celkem neúspěšná ,ale špatné to taky nebylo :) máme 2x 4.místo ,2x 5.místo a 2x 6.místo :) Umístili se koně od kterých bych to vůbec nečekala ! A jako posledním bodem bych měla na vás dotaz .. díky CLS a o jejich nekvalitách jsem se už po asi dvouletém uvažování rozhodla uspořádat Live Show ano vím je to trend, ale já bych si zakládala na kvalitě měla bych už díky mamce sehnaný prostor velká tělocvična se spousty místa a bylo by to i s obědem :) Mám od rodičů schváleno tedy pokud bude min. 15-20 lídí radši bych těch 20 pokud možno ! Takže tedy kdo by měl zájem jet na východní konec Prahy ? do obce Klánovice na velmi kvalitní live show ať dá vědět třeba do komentů a může udělat reklamku na svých blozích :D kují

 

TOPlist